Поліція обшукує компанію, яка вивезла ванти з Подільсько-Воскресенського мосту

Міський голова Віталій Кличко у своєму пості на Фейсбук повідомив, що поліція відкрила провадження за крадіжку 12 нових вант із мосту. За його словами, місто розрахувалося за всі ванти.

Експерт Олег Тоцький у своєму пості пояснює, що контракт на поставку вант розділений на дві компанії.

Представник компанії ТОВ "Інжинірингова мостова компанія" Володимир Боліхов у коментарі Руху ЧЕСНО запевняє, що вивезені ванти є власністю компанії.

Об этом сообщает Преступная Россия

"Звісно, наші. Ми їх розмитнили й привезли", — каже Боліхов.

Фото: Дмитро Єршов, ЧЕСНО

За його словами, генпідрядник ТОВ "Еко-Буд-Трейд" завинив компанії майже 200 мільйонів гривень.

"Нам не підписують акти виконаних робіт. Наприклад, немає акта виконаних робіт про те, що розібрані тимчасові іржаві опори. Немає. Вони ж розібрані! Усі це бачать, але акт не підписаний. І можна нам не платити, а говорити, ніби це ми винні гроші, бо ми брали передоплату. Але ж нам понад передоплату винні майже 200 мільйонів гривень, бухгалтерія знає краще. Ми зробили дуже багато робіт, і клали асфальт, і робили водовідведення, і фарбували, робили деформаційні шви та інше. Коли нас рік тому приходили перевіряти, то на мості працювало 185 працівників", — зауважує Боліхов.

На підтвердження того, що ТОВ "Інжинірингова мостова компанія" звернулася з проханням передати ванти генпідряднику, Боліхов надіслав копію листа, датованого 5 серпня. У листі також ідеться про те, що 12 вант потребують охорони, оскільки невстановлені особи пошкодили їхню упаковку.

Фото: Володимир Боліхов

Після того компанією було прийнято рішення перевезти ванти на охоронюваний склад, про що надісланий лист 6 серпня, того ж дня, коли працівники їх повантажили й вивезли.

За словами Боліхова, вантажили ванти близько двох годин і за цей час ніхто не викликав поліцію.

Фото: фейсбук-сторінка Віталія Кличка

Представник ТОВ "Інжинірингова мостова компанія" називає обшук грабежем, оскільки слідчі Подільського управління поліції вилучили в компанії не лише всю документацію, але й оргтехніку і не дали змоги зробити опис вилученого.

Фото з каверу — Олег Тоцький


Джерело статті: “https://www.chesno.org/post/4154/”