Відома телеведуча після подолання важкої хвороби постала в новому образі (фото)

Фото українки розмістять на першій шпальті осіннього випуску журналу «Marie Claire».
Відома телеведуча Алла Мазур, яка перенесла операцію у зв’язку з онкологією і вийшла на роботу, постане в новому образі. Як повідомляє телеведуча в Instagram, в журналі «Marie Claire» вийде її розповідь про те, як вона боролася з хворобою, передають .

«Привіт, мій новий рік! Я жива, і це велике досягнення року минулого. Постояла подумки на краю і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову і відчула, що цією свободою можна поділитися, і підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією під час пандемії: якийсь особливий джек-пот. Але шанс одужати — є. І чим раніше почати боротьбу — тим вище», — пише Алла Мазур.

Об этом сообщает THE Лядов

Телеведуча зізнається, що її надихнула одна з глядачок, яка написала: «Ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти — можна».
«Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Тому що головне — очистити організм. А волосся — відросте. І життя підкине вам новий образ, який може виявитися несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним, як виявилося в моєму випадку», — додає Алла Мазур та публікує п’ять варіантів першої сторінки журналу з її фото.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vidoma-televeducha-pislia-podolannia-vazhkoi-khvoroby-postala-v-novomu-obrazi-foto-344594.html”