SpaceX оголосила час запуску 14-ї місії Starlink

Супутники Starlink розгорнуться приблизно за 1 годину 3 хвилини після старту

Запуск 14-ї місії Starlink із черговою партією інтернет-супутників компанія Ілона Маска SpaceX планує здійснити 18 жовтня. Про це повідомляють на сайті SpaceX.

Об этом сообщает FLB

"SpaceX обрала неділю, 18 жовтня, о 8.25 ранку за часом Східного узбережжя (15.25 за Києвом. – "ГОРДОН") для своєї 14-ї місії Starlink, яка виведе на орбіту 60 супутників Starlink", – ідеться в повідомленні.

Ракета Falcon 9 вирушить у політ зі стартового комплексу 39A (LC-39A) у Космічному центрі Кеннеді у Флориді. Після поділу ступенів SpaceX посадить перший ступінь Falcon 9 на плавучу платформу "Звичайно, я все ще люблю тебе", розміщену в Атлантичному океані. Супутники Starlink розгорнуться приблизно за 1 годину 3 хвилини після старту.

Starlink – проєкт системи навколоземних супутників SpaceX для дешевого і швидкісного інтернету. Федеральна комісія зі зв’язку США дала SpaceX дозвіл на запуск 12 тис. супутників такого типу, які створено для повномасштабної мережі, покликаної забезпечити жителів Землі широкосмуговим доступом до інтернету в будь-якому місці земної кулі.

Передбачають, що всіх їх виведуть на орбіту після 2020 року. Загальну суму інвестицій у проєкт оцінюють у $10 млрд.

Останній запуск провели 6 жовтня – на орбіту доправили 60 супутників. Усього їх на орбіті вже приблизно 800, зазначає Space.com.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/spacex-ogolosila-chas-zapusku-14-ji-misiji-starlink-1523448.html”