У Фастові комунальники незабаром отримають нову техніку

Днями стало відомо, що до кінця поточного року транспортний парк КП ФМР "Фастів – благоустрій" поповниться п’ятьма одиницями техніки


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на офіційний сайт Фастівської міської ради.


Оновлення парку техніки комунального підприємства відбудеться завдяки участі міста у програмі фінансового лізингу "Укргазбанку", розробленої спеціально для комунальних підприємств України. Вона передбачає максимально зручні та лояльні умови фінансування, гнучкі графіки сплати лізингових платежів, надійне страхування переданого в лізинг майна.


За лізингом, можна отримати всю необхідну для ослуговування доріг техніку відразу, а не купувати почергово, і вже цієї зими вести необхідні роботи. Та й витрачати значну частину міського бюджету на ці придбання не раціонально – є й інші потреби.


Про підписання з ПАТ АБ "Укргазбанк" угоди про купівлю транспорту за схемою фінансового лізингу, на що є відповідна ухвала сесії, прозвітувало фінансове управління міськвиконкому. На кінець листопада КП ФМР "Фастів – благоустрій" уклало два таких договори на суму понад чотири мільйона гривень. Відповідно до першого договору буде придбано колісний одноковшовий фронтальний міні навантажувач з додатковим навісним обладнанням, за другим договором до Фастова мають прибути два трактори "Беларус" МТЗ -82,1 та три тракторних двовісних самоскидних причепа.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Нові машини запрацюють на вулицях міста вже найближчим часом


Та для того щоб краще прибирати вулиці міста та робити життя фастівчан якіснішим і комфортнішим, реалізація проекту продовжується. Зараз вивчається питання про придбання ще техніки, триває укладання нових договорів.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/12/06/u-fastovi-komunalniki-nezabarom-otrimayut-novu-tehniku/”