Вірогідність масових терактів в Росії зростає: ЗМІ оприлюднили цікаву деталь вибуху у Магнітогорську

Поблизу від місця вибуху був присутній комплекс перешкод «Пелена».

На місці вибуху у Магнітогорську. Фото: соцмережі.

1 січня до Магнітогорську (місто в Челябінській області Росії) був перекинутий наземний комплекс загальних перешкод «Пелена», призначений для захисту від радіокерованих вибухових пристроїв, захисту технічної інформації і для блокування мобільного зв’язку. Про це повідомляє видання «Російська Преса» з посиланням на високопоставлене джерело в силових структурах, передають

«Які саме завдання стояли перед фахівцями, які керують даними комплексом, «Російська Преса» поки не знає, але присутність такого серйозного обладнання на об’єкті лише підтверджує версії, що події, що відбулися 31.12.2018 та 01.01.2019, не є вибухом побутового газу», — пише видання в своєму Telegram-каналі.

Інших подробиць видання не наводить. Нагадаймо, в результаті вибуху 31 грудня в житловому будинку в Магнітогорську загинули 39 осіб. Слідчий комітет РФ, який займається розслідуванням того, що сталося, поки не озвучив основну версію події, а також не оприлюднив жодних подробиць. Було озвучено лише, що слідів вибухових речовин при розборі завалів будинку не виявлено. Наступного дня, ввечері 1 січня, приблизно у 3 кілометрах від будинку, у якому від вибуху газу обвалився під’їзд, вибухнула маршрутка.Читайте також на сайті:

  • Хіти тижня. Старого ніхто не бажав слухати: Пенсіонер з Магнітогорська Хіти тижня. Старого ніхто не бажав слухати: Пенсіонер з Магнітогорська "передбачив" трагедію з будинком (відео)
  • ’’Косметичні тріщини’’: Мер Магнітогорська цинічно ‘’Косметичні тріщини’’: Мер Магнітогорська цинічно "заспокоїв" жителів будинку, де стався вибух (фото)
  • Хіти тижня. Хіти тижня. "Не хотел ничего писать про Магнитогорск и взрывы… Но русня палится так, как это не делает никто", — Фашик Донецький
  • "Просто страшно жить": Про що говорять жителі Магнітогорська після вибуху в багатоповерхівці


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/virohidnist-masovykh-teraktiv-v-rosii-zrostaie-zmi-opryliudnyly-tsikavu-detal-vybukhu-u-mahnitohorsku-262653.html”