У навчальних закладах Кіцманської ОТГ заборонили розповсюджувати рекламу

У навчальних закладах Кіцманської ОТГ заборонили розповсюджувати рекламу

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Вільне життя.

Це питання обговорили під час наради з керівниками закладів загальної середньої освіти Кіцманської міської ради. Батьки дошкільнят і школярів уже звикли, що їх діти іноді приносять зі шкіл і дитсадків різні рекламки платних вистав, флаєри з комерційними пропозиціями виготовлення фото, сувенірів і т.д.

Іноді непросто батькам, пояснити малечі, що не можуть скупити і замовити все, що рекламують. Навести лад із цією ситуацією вирішили в Кіцманській ОТГ, де це питання (серед інших запланованих) обговорили 15 березня під час наради з керівниками закладів загальної середньої освіти Кіцманської міської ради.

Тож розпорядженням міського голови Сергія Булеги від 13 березня 2019 року в приміщеннях закладів освіти Кіцманської міської ради під час освітнього процесу ЗАБОРОНЕНО:

- показ циркових, театралізованих вистав, розважальних заходів тощо, що проводяться з комерційною метою і не передбачені освітніми планами;
- стороннім особам здійснювати фотозйомку та друк фотографій дітей з комерційною метою без письмової згоди батьків;
- діяльність торгових агентів, що рекламують і пропонують школярам різноманітну друковану продукцію без письмової згоди батьків.

Керівникам закладів освіти дано доручення донести зміст розпорядження до відома педагогічних працівників.

Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/osvita/item/50421-у-навчальних-закладах-кіцманської-отг-заборонили-розповсюджувати-рекламу.html”