Дуже боляче, що такий сильний розум як у Порошенка не зміг упоратися з пострадянськими інстинктами збагачення

За що варто поважати Порошенка.


Він боєць. Уявіть, що відбувається в душі людини, коли вона виходить на публіку і влаштовує цей театр. Адже він нагорі соціальної піраміди, але йому доводиться переступати через себе, щоб опускатися до рівня таких викрутасів і вивертів. Але без цього влади не втримати. І він практично в безвихідній ситуації б’ється, коли його соратники починають розбігатися як щури з корабля, який тоне. Особисто мене захоплюють такі люди, які здатні так битися.


Я думаю, якби не жадібність Петра Олексійовича, якби вона була наполовину меншою – він був би на рівень успішнішим. Адже він розумний. Дуже розумний. І дуже боляче, що такий сильний розум не зміг упоратися із пострадянськими інстинктами збагачення. І ці інстинкти визначили свиту, яка визначила той список чорних справ, які переважили список білих справ Порошенка.


Мені щиро шкода, що Порошенко не став нашим Маннергеймом (колишній президент Фінляндії Карл Маннергейм. "ГОРДОН"). Але це життя. Кожен робить свій вибір у житті. Порошенко зробив свій, а ми 21 квітня зробимо свій. Порошенко несе хрест за свої справи. І Зеленський буде нести. І він має засвоїти уроки "попередників". А ми, народ, маємо завжди про них нагадувати нашим правителям. І тоді в усіх усе буде якщо не добре, то нормально.


Джерело: Юрій Романенко / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/yuriy-romanenko/-duzhe-boljache-shcho-takij-silnij-rozum-jak-u-poroshenka-ne-zmig-uporatisja-z-postradjanskimi-instinktami-zbagachennja-889848.html”