Папа римський назвав атаку на синагогу у Піттсбурзі нелюдським актом насильства

Папа римський Франциск: Ми всі шоковані цим нелюдським актом насильства — Папа римський назвав атаку на синагогу у Піттсбурзі нелюдським актом насильства
Папа римський Франциск: Ми всі шоковані цим нелюдським актом насильства
Папа римський Франциск побажав, аби Господь зміцнив почуття людяності


Папа римський Франциск назвав нелюдським злочином напад на синагогу в американському Піттсбурзі, під час якого було вбито 11 людей і ще шестеро постраждали. Про це він заявив, виступаючи перед віруючими, повідомляє ANSA.


«Ми всі шоковані цим нелюдським актом насильства. Нехай Господь допоможе нам загасити полум’я ненависті, що розгорається в наших суспільствах, зміцнити почуття людяності, повагу до життя, моральних і суспільних цінностей», — сказав понтифік.


У суботу вранці чоловік, озброєний штурмовою гвинтівкою і двома пістолетами увійшов у синагогу «Древо життя» і відкрив вогонь по її відвідувачам. За повідомленнями місцевих ЗМІ, стрілець викрикував антисемітські гасла.


Стрілець забарикадувався в будівлі синагоги, намагаючись відстрілюватися від поліції. У результаті він був поранений і здався.


Президент України Петро Порошенко висловив співчуття сім’ям загиблих і постраждалим під час стрілянини у синагозі в місті Піттсбург, штат Пенсільванія, США.


Роберту Бауерсу, який влаштував стрілянину в синагозі Піттсбурга (штат Пенсильванія), висунули звинувачення за 29 кримінальними статтями федерального законодавства. За інформацією CBS, йому може загрожувати смертна кара.


Джерело: Укрінформ


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/papa-rimskiy-nazvav-ataku-na-sinagogu-u-pittsburzi-nelyudskim-aktom-nasilstva-540097.html”