“Гвоздики”, міномети й БМП: Sea Breeze 2019 завершують бойові стрільби

“Гвоздики”, міномети й БМП: Sea Breeze 2019 завершують бойові стрільби

На заключному етапі міжнародних навчань «Сі Бриз-2019» зведена артилерійська група підрозділів морської піхоти ВМС ЗС України і США провели бойові стрільби.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

"У стрільбах взяли участь мінометні розрахунки, екіпажі самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика», бойових машин піхоти, а також розрахунки протитанкових засобів", — йдеться у повідомленні.

Основною метою в процесі проведення стрільб стала організація взаємодії між різними вогневими засобами для ефективного і прицільного ведення вогню. Кожній батареї і розрахунку було поставлено конкретне завдання і визначені цілевказівки. При цьому, за ввідними керівника навчань режим вогню змінювався. Стрільба велась по різних мішенях, з різної відстані як із закритих позицій, так і прямою наводкою.

Для знищення цілей підрозділи використовували дані артилерійської розвідки та коригувальників стрільби. Велику увагу було приділено відпрацюванню нормативів щодо виходу на рубіж ведення вогню, підготовці гармат і мінометів до стрільби, зміні позицій і відходу на запасний рубіж.

Всі розрахунки успішно впоралися з поставленими завданнями і продемонстрували в ході стрільб хорошу злагодженість і майстерність.

Sea Breeze 2019: стрільби морпіхів / Фото: Юлій Зозуля. Укрінформ


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2739343-gvozdiki-minometi-j-bmp-sea-breeze-2019-zaversuut-bojovi-strilbi.html”