Tesla відпочиває: В Україні продають "Запорожець" на дровах (фото)

Піролізне обладнання широко використовували в 40-роках ХХ століття в СРСР під час війни у вантажівках. У ньому дрова тліють і виділяють горючий газ, який надходить в двигун автомобіля.

В Україні продають "Запорожець", який може працювати на дровах. Відповідне оголошення про продаж з’явилося на OLX, передають .

Відзначимо, що автомобіль насправді працює на бензині, але в ньому встановлено піролізне обладнння, що дозволяє працювати на дровах. Вартість автомобіля залежить від оснащення — 10000 без установки, 15000 — з нею.

В цілому, за словами продавця, ЗАЗ-968М в хорошому стані — не гнилий, салон не пошкоджено, кермо від ВАЗ-2106.

Нагадаймо, піролізне обладнання широко використовували в 40-роках ХХ століття в СРСР під час війни в вантажівках. У ній дрова тліють і виділяють горючий газ, який надходить в двигун автомобіля.Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tesla-vidpochyvaie-v-ukraini-prodaiut-zaporozhets-na-drovakh-foto-287398.html”