Хіти тижня. Великий реванш: Партія Медведчука хоче отримати три парламентські комітети в Раді

Партія "Опозиційна платформа — За життя" має намір призначити своїх депутатів главами трьох парламентських комітетів. Про це йдеться в заяві партії, повідомляють .

«Для цього в демократичному парламенті опозиція повинна очолити комітети, до сфери яких належать свобода слова і діяльність ЗМІ, захист прав людини, регламентні процедури самого парламенту і контроль над витрачанням коштів Державного бюджету. Опозиція також завжди отримує право на посаду віце-спікера парламенту і посаду Уповноваженого з прав людини. Саме на ці посади повинні бути призначені представники «Опозиційної платформи – За життя», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що виходячи з кількості народних депутатів, які проходять до парламенту, партія «Слуга народу» повинна отримати по 14 позицій глав, заступників і секретарів комітетів, «ОПЗЖ» – 3, решта партій по 1 позиції.

Крім того, в партії кума Путіна Віктора Медведчука наполягають на створенні двох комітетів: Комітету з питань комплексного вирішення проблем Донецької та Луганської областей та Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики і спорту.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-velykyi-revansh-partiia-medvedchuka-khoche-otrymaty-try-parlamentski-komitety-v-radi-291255.html”