Луценко мав 3-денну зустріч з Джуліані в Нью-Йорку

Ексгенпрокурор Юрій Луценко розповів, як літав з сином до Нью-Йорка і три дні зустрічався з адвокатом президента США Дональда Трампа Руді Джуліані.

Об этом сообщает http://mlm-people.net


Джерело: інтерв’ю Луценка "Українській правді"


Пряма мова: "Кілька разів нам не вдавалося зустрітися. А потім десь уже після Нового року я знову отримав усне запрошення… від Джуліані, передане через прокурора Криму. Взяв відпустку і полетів разом з меншим сином, бо він ніколи не був у Нью-Йорку. Ми пробули там, якщо не помиляюся, 4 дні, із них три дні по декілька годин ми зустрічалися з паном Джуліані в його офісі".


Деталі: За словами Луценка, "жодних всесвітніх змов" під час цих зустрічей не було. Мовляв, говорили про спільне слідство у справі 7 мільярдів, виведених з України злочинною організацією президента-втікача Віктора Януковича. Про те, що скоро у США оберуть нового генпрокурора і після цього треба буде зустрітися з ним, аби очі в очі розповісти деталі.


Також Луценко розповів, що під час цих зустрічей обмінялися думками про роль Марі Йованович, яка, "зайняла деструктивну позицію".


За словами ексгенпрокурора, він критикували Йованович у розмові з Джуліані, оскільки вона намагалася контролювати правоохоронну систему України.


Мовляв, слідство встановило, що працівники НАБУ офіційно зливають процесуальну документацію в американське посольство – "передають їм підозри, інформацію про слідчі дії, довідки про кримінальні провадження, включаючи Burisma".


Луценко також додав, що на його думку, посольство США "хотіло контролювати ГПУ так само, як воно контролювало діяльність НАБУ".


Доповнюється...


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/18/7232265/”