В Тернополі батько вбитого сина пікетує обласну прокуратуру

"В
В Тернополі батько вбитого сина пікетує обласну прокуратуру

Чоловік, який уже 10 років не може добитись правди у справі про смерть свого сина, пікетує тернопільську обласну прокуратуру. Вимагає зустрічі з головним прокурором.

Володимир Богута — батько 21-річного хлопця, який за незрозумілих обставин загинув у Трускавці 10 років тому. Чоловік усі ці роки бореться з системою та намагається добитись правди, щоб тих, хто причетний до смерті його сина, засудили. Проте досі безрезультатно. Детальніше про справу читайте тут.

Черговий суд по справі Володимира Богути відбувся у понеділок, 5 грудня. Чоловік вимагав повторного проведення допиту свідків у його присутності. Суд скасував постанову слідчого і задовольнив клопотання чоловіка.

Щоб добитись правди пан Володимир вранці у вівторок, 6 грудня, прийшов пікетувати обласну прокуратуру.

- Я буду під стінами прокуратури від ранку до вечора, — каже Володимир Богута. — І вимагатиму, щоб прокуратура віддала мені всі гроші, які витрачаю на те, щоб сюди їздити. Бо це вони мене примушують тут стояти. Бо громадянин має право на чесне і обʼєктивне розслідування, а вони знищують речові докази, не виконують ухвали суду.

До чоловіка вийшов заступник прокурора, проте, як каже пан Володимир, його влаштовує лише зустріч з головним прокурором області Вʼячеславом Перчем.

- В цій ситуації мене влаштовує лише прокурор області, генеральний прокурор України і гарант Конституції, — додає чоловік.

Акція протесту, яку організував Володимир Богута, як каже він сам, безстрокова.

- Краще померти на ногах, аніж жити на колінах перед цією злочинною бандою, — додає чоловік.

Близько 13.00 журналіст "20 хвилин" поцікавилась, як справи у пана Володимира, і чоловік повідомив, що все таки потрапив на прийом до прокурора і той пообіцяв, що справу розслідуватимуть.

- Прокурор мене прийняв, пообіцяв, що мої клопотання будуть виконані, слідчі дії продовжуватимуть, — каже пан Володимир. — Я повірив йому. Своє голодування та пікет я зупинив. Зараз їду додому.