”Дуже боляче”: Лобода зі сльозами розповіла про особисту втрату

Українська співачка Світлана Лобода під час інтерв’ю на одному з російських телеканалів розповіла про особисту трагедію — артистка раптово втратила близьку людину.

Так, у студії передачі “Прямий ефір” з Андрієм Малаховим співачка згадала про те, як втратила кращу подругу, екс-нардепа Ірину Бережну. При цьому артистка не приховувала сліз. Відео передачі опубліковано на YouTube (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).Лобода зазначила, що дізнавшись про трагедію, вона переосмислила багато речей у житті. Зараз Світлана намагається максимально підтримувати сім’ю Бережної, оскільки у неї залишилася маленька донька.

“У минулому році у мене померла близька подруга. Це Ірочка Бережна. Вона була приголомшливою людиною: дуже красива, дуже розумна, талановита. Я ділилася із нею усім, а вона мене в будь-яку хвилину підтримувала. Вона була для мене незамінною людиною. І коли це сталося (Бережна розбилася в автокатастрофі. — Ред.) я півроку ще не могла відійти від трагедії. Це дуже боляче”, — поділилася артистка.

“Коли ти вперше втрачаєш близьку людину, то розумієш, що в житті нічого не важливо, крім певного моменту. Потрібно берегти те, що ти маєш сьогодні і зараз, та розуміти, що робота нікуди не втече”, — зазначила Світлана.
Джерело статті: “http://wworld.com.ua/showbiz/41081”