«Ін’єкції краси» зробили революцію в косметології


Косметологію в наші дні можна назвати чарами. Новітні розробки, сучасна апаратура і косметичні засоби здатні повернути молодість, позбавити від різних естетичних дефектів, допомогти розкрити природний потенціал і зберегти красу, дозволяючи жінкам сяяти в будь-якому віці. Однією з сучасних методик омолодження є мезотерапія.

Мезотерапія — ін’єкційна процедура, яка відновлює дефіцит амінокислот, коферментів, мікроелементів і вітамінів в шкірі, допомагає покращити обмінні процеси, регенерацію тканин шкіри і омолодити її.

«Ін’єкції краси» зробили революцію в косметології

Застосовують процедуру для:

 • поліпшення функціональних, структурних й естетичних властивостей шкіри;
 • під час боротьби з целюлітом, корекції локальних жирових відкладень;
 • стимуляції росту волосся, підвищення їхньої життєвої сили.

Таких результатів, якими забезпечує мезотерапія, не можна досягти за допомогою косметичних засобів. Ефект від процедури буде видно навіть через 18 місяців. Мезотерапія поступово відновлює регенеративні ресурси людського організму, поліпшує його поживний склад і активує загальне відновлення тканин. Все це проявляється візуально у вигляді розгладжених зморщок, вирівняному тоні, підтягнутій та зволоженій шкірі.

Позбуваймося целюліту за допомогою мезотерапії

Мезотерапію застосовують і для того, щоб коригувати проблемні зони тіла. Ін’єкції поліпшують циркуляцію крові, допомагають впоратися з целюлітом, розтяжками і зайвими жировими відкладеннями. Завдяки цій процедурі можна мати ідеальну фігуру.

Процедуру мезотерапії проти целюліту вважають одним з кращих способів корекції контурів тіла і боротьби з накопиченими жировими відкладеннями. Принцип дії цієї процедури полягає у введенні в проблемні ділянки тіла лікарських препаратів або мезококтейлю з різних речовин.

Перед проведенням процедури косметолог Ольга Беркутова попередньо оцінить ваш стан, виключить ймовірні протипоказання, і розповість, як правильно підготуватися до мезотерапії тіла. Проводити курс рекомендовано жінкам, які досягли 30 років, коли тільки починають з’являтися перші зморшки або шкірні складки.

Показанням до проведення цієї ін’єкційної процедури може стати:

 • в’ялість шкіри;
 • зниження тонусу тканин;
 • нестача вологи;
 • наявність жирових відкладень.

Крім позбавлення від целюліту, мезотерапію застосовують для лікування пігментних плям або усунення післяпологових розтяжок. Протягом одного місяця після процедури можуть бути невеликі синці чи набряклість тканин. Після реабілітаційного періоду шкіра стає гладкою і пружною, зникають всі нерівності і складки.

«Ін’єкції краси» зробили революцію в косметології

Мезотерапія волосся і шкіри голови

Процедура допомагає зміцнити й оживити волосся, лікує лупу, себорею, стимулює ріст волосся. Мезотерапія шкіри голови — це косметологічна процедура, яка поліпшує мікроциркуляцію і живлення волосяних фолікулів. Її суть полягає в підшкірному введенні біологічно активних речовин через мікроін’єкції. Метод ефективний проти випадення волосся, різних шкірних захворювань.

Беркутова Ольга — косметолог, який досконало знає всі тонкощі процедури, рекомендує пройти курс з декількох процедур у таких випадках:

 • випадення волосся в період міжсезоння, при авітамінозі;
 • себорейний дерматит, лупа;
 • витончення волосяного покриву після стресу, депресії, хвороби;
 • проблеми, викликані незбалансованим харчуванням, дієтами, тривалим прийомом антибіотиків;
 • при наявності різних видів алопецій;
 • сильне випадення волосся у жінок після пологів.

Також ви можете пройти курс з мезотерапевтичних процедур для стимуляції росту волосся і лікування шкіри голови. Про вартість одного сеансу мезотерапії волосся ви можете дізнатися, зателефонувавши за номером телефону 095-613-01-33.

Біоревіталізація шкіри обличчя, шиї, декольте, рук

Біоревіталізація повертає природний вигляд здорової молодої шкіри. Ця методика уповільнює процес старіння тканин, стимулює активне вироблення гіалуронової кислоти організмом, нормалізує водний баланс шкіри.

За допомогою біоревіталізації розгладжуються складки і зморшки, підвищується еластичність і зволоженість шкіри, відновлюється структура здорових тканин на клітинному рівні. Ефект від процедури діє від 3 до 5 місяців. Протягом цього часу відбувається оновлення шкіри, вона стає більш стійкою до шкідливих зовнішніх факторів. І навіть після того як закінчиться термін збереження ефекту від цієї процедури, шкіра залишається більш стійкою до процесу старіння.

«Ін’єкції краси» зробили революцію в косметології

Лікування гіпергідрозу (підвищеного потовиділення пахвових ямок, стоп, долонь)

Лікування полягає у внутрішньодермальному введенні препаратів ботулінотоксину типу А в ділянці з підвищеним потовиділенням.

Оптимальна доза препарату і вартість лікування залежить від ділянки введення. Діяти препарат починає на другу-третю добу, а максимальної інтенсивності ефект настає через 14 днів. Тривалість дії препарату від 3 до 12 місяців. Протягом усієї дії препарату спостерігається повне або ж значно зменшене потовиділення.

З точки зору безпеки і високої ефективності, ін’єкції ботулінотоксину типу А є кращим методом, який існує на сьогодні для лікування гіпергідрозу.

Якщо ви бажаєте бути здоровою і прекрасно виглядати в будь-якому віці, телефонуйте: 095-613-01-33, 066-318-44-51.

https://www.instagram.com/dr.berkutova/


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/pr/beauty/in-ekciyi-krasi-zrobili-revolyuciyu-v-kosmetologiyi-363103”