Підрозділ пожежної команди запрацював у селі на Снятинщині (ФОТО)


Днями в селі Вовчківці Снятинського району відбулося відкриття підрозділу місцевої пожежної команди.

У цьому населеному пункті проживають понад дві тисячі людей, тому створення тут місцевої пожежної команди – це ще один крок до безпечного життя краян та збереження їхнього майна, пише “ Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Відкриття підрозділу стало спільною справою як сільського голови Івана Рурика і громади села, керівництва району, так й управління ДСНС в області, яке передало на баланс місцевій пожежній команді спеціальний пожежний автомобіль.

У заході з нагоди відкриття пожежного підрозділу взяли участь керівництво району, управління ДСНС в області, представники органів місцевого самоврядування, духовенство й мешканці навколишніх сіл.

Під час урочистостей начальник управління ДСНС в області Володимир Чернецький підкреслив важливість функціонування пожежного підрозділу в цьому населеному пункті та зауважив, що це вже шостий підрозділ місцевої пожежної охорони на Снятинщині. З півтори сотні пожеж, що трапилися у районі, половина ліквідована саме працівниками місцевої пожежної охорони, які першими прибували до місця подій та рятували людські життя і майно.

У ході урочистостей, представник духовенства, настоятель Храму Пресвятої Богородиці о. Іван Коржинський, освятив автомобіль та приміщення пожежного депо, де нестиме службу особовий склад.

Не обійшлося на святі і без подарунків. Володимир Чернецький вручив сільському голові Івану Рурику подяку управління ДСНС в області за особистий внесок у підвищення безпеки та цивільного захисту населення і територій, а пожежній команд – комплект бойового одягу та мобільний телефон.

Новостворений підрозділ буде здійснювати виїзди на ліквідацію пожеж, надзвичайних ситуацій на території сільської ради та, у випадку необхідності, залучатиметься для надання допомоги з реагування на надзвичайні ситуації в інших населених пунктах Снятинського району.

Загалом на Івано-Франківщині нині функціонують 30 підрозділів МПО.

_DSC5583
_DSC5753
_DSC5638

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/pidrozdil-pozhezhnoyi-komandi-zapratsyuvav-u-seli-na-snyatinshhini-foto/”