Гройсман заявив, що у 2019 році на програми допомоги аграріям виділять 7 млрд грн

Гройсман: Потрібні кращі механізми адресної підтримки, аби агровиробники мали більше можливостей

У 2019 році на фінансування програм підтримки агросектору буде виділено 7 млрд₴ Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 15 листопада, вітаючи аграріїв із професійним святом, повідомила прес-служба уряду.

Він зазначив, що уряд посилить програми і зробить їх адреснішими.

За словами Гройсмана, понад 6 тис. аграрних підприємств отримало державну підтримку, майже 104 тис. домогосподарств користується програмами дотацій на худобу.

"Наступного року фінансування програм сягне понад 7 млрд₴ Потрібні кращі механізми адресної підтримки, аби агровиробники мали більше можливостей. Ми маємо не тільки бути присутніми на світових ринках, потрібна глибинна переробка всередині країни", – сказав глава уряду.

У прес-службі зазначили, що за підсумками восьми місяців 2018 року зростання агровиробництва становило 4,9%.

У держбюджеті-2018 на фінансування видатків Міністерства аграрної політики, зокрема витрат на держпідтримку сільгосптоваровиробників, передбачено понад 14,1 млрд₴ На розвиток тваринництва виділили 4 млрд грн, на підтримку фермерства – 1 млрд₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-grojsman-zajaviv-shcho-v-2019-rotsi-na-programi-dopomogi-agrarijam-vidiljat-7-mlrd-grn-508827.html”