Порошенко має намір через суд домогтися відновлення фінансування ATR

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко зазначив, що при необхідності приверне всі необхідні політико-правові механізми для відновлення фінансування кримськотатарського телеканалу АТR.

Об этом сообщает Руспрес

Про це він заявив в ефірі АТR, передає РБК-Україна.

Крім того, Петро Порошенко зазначив — якщо з’ясується, що фінансування припинено внаслідок цілеспрямованої політики нинішньої влади — це буде означати роботу на країни-агресора.

«Я буду звертатися в правоохоронні органи, якщо це є цілеспрямована державна політика по знищенню кримськотатарського каналу АТR. Я твердо переконаний, що тоді це буде означати не просто некомпетентність тих посадових осіб, які повинні були вирішити це питання, а це вже будуть елементи русифікації України, роботи на країну — агресора, яка буде займати зовсім іншу, кримінальну кваліфікацію та класифікацію. Звичайно, ми також не будемо залишатися в стороні, якщо ці підозри підтвердяться», — заявив Порошенко.

«Найближчим часом я підпишу звернення до Кабінету міністрів України, прем’єр-міністра, міністрів фінансів, культури і запропоную свої пропозиції. Оскільки, як я розумію, в законі України «Про державний бюджет» відповідна програма існує. І зараз я не можу навіть уявити, щоб хтось намагався забрати ці гроші у кримськотатарського народу — у ATR», — додав Порошенко.

За його словами, якщо ці кроки не допоможуть — він має намір обратитьсяк міжнародної громадськості, «оскільки це виходить за межі виключно українського питання».

«Всі свої міжнародні зв’язки ми долучимо до того, щоб захистити ATR і його право на мовлення, право доносити глядачам правду – як кримських татар, так і українцям. Всі українці повинні об’єднатися для того, щоб захистити ATR», — підкреслив Порошенко.

Як писалося, раніше телеканал ATR, якому заблокували фінансування, повідомляв, що 14 лютого може припинити мовлення на анексований Росією Крим.Джерело статті: “http://povin.com.ua/275987-14-02.html”