На Вінниччині свої статки задекларували понад сотня мільйонерів


У 2019 році у Вінницькій області свої статки задекларували 111 мільйонерів, які сплатли до бюджету 16,8 мільйонів гривень податків, повідомляє Vlasno.info з посиланням на Місто.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

– Основна частина із цих 111 осіб – громадяни, які отримали інвестиційні доходи. В деяких випадках доходи пов’язані з отриманням спадщини, – розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області Ігор Зоря.

Загалом у 2019 році декларації про доходи подали 25 тисяч мешканців Вінниччини. Загальна сума задекларованого становить 1,693 мільярдів гривень, з яких було сплачено 41,4 мільйони гривень податку на доходи та 6,5 мільйонів військового збору. При цьому 70% зборів надійшли від громадян, які отримують доходи від реалізації сільськогосподарської продукції.

Троє мільйонерів задекларували свої статки у січні 2020 року. Утім, каже податківець, ця цифра не є показовою, оскільки термін подачі декларацій спливає 30 квітня.

Загалом за перший місяць року вінничани подали 821 декларацію, задекларувавши понад 72,3 мільйони гривень доходів. А отже, до сплати нараховано понад 2,1 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб та 380,6 тисяч гривень військового збору.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/ekonomika/3/finansi/item/34773-na-vinnychchyni-svoi-statky-zadeklar”