Напади підлітків на жінок у Києві: 16-річному хулігану оголошено підозру

<div class="alt">Патрульна поліція затримала підлітків, підозрюваних у нападі на жінок</div><div class="copy"></div> — Напади підлітків на жінок у Києві: 16-річному хулігану оголошено підозру
Патрульна поліція затримала підлітків, підозрюваних у нападі на жінок




У ході слідства буде також надано правову оцінку діям його товаришів


Столичною прокуратурою повідомлено про підозру 16-річному юнаку, який з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю, та з метою самоствердитись шляхом приниження інших осіб, заради розваги розпилив сльозогінний газ в обличчя двом жінкам. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.


Як відомо, подія сталася серед білого дня 14 листопада на провулку Квітневому у Подільському районі столиці. 16-річний парубок підходив до жінок на вулиці та розпилював їм в обличчя сльозогінний газ. Тоді як свої дії хуліган ще й знімав на мобільний телефон. Його молодші товариші, які перебували разом з ним, теж знімали на відео, щоб потім викласти ці записи у соціальні мережі.


Від дій хулігана постраждало дві жінки віком 59 та 62 роки.



Наразі неповнолітнього затримано в порядку ст. 208 КПК України. Йому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України, тобто хуліганство, вчинене із застосуванням предмету, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.


У ході слідства буде також надано правову оцінку діям його товаришів.



Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/napadi-pidlitkiv-na-zhinok-u-kijevi-16-richnomu-huliganu-ogolosheno-pidozru-545313.html”