На Київщині затримали на хабарі начальника райвідділу Держгеокадастру


Працівники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Нацполіції, слідчого управлінням поліції Київщини спільно з відділом протидії корупції Держгеокадастру під процесуальним керівництвом військової прокуратури Київського гарнізону викрили у корупційних діяннях начальника районного відділу управління Держгеокадастру в області.


Про це повідомляє 1NEWS.


Під час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що за реєстрацію двох земельних ділянок, розташованих на території району, та затвердження проекту землеустрою на сесії сільської ради з подальшою реєстрацією права власності посадовець вимагав від громадянина 3 тисячі доларів США хабара.


З метою приховування злочинної діяльності та уникнення відповідальності за покарання керівник відділу залучив посередника, який і вів усі «бізнес» перемовини.


Правоохоронці вилучили предмет злочину – дві тисяч доларів США. Раніше було задокументовано одержання ними першого «траншу» – одна тисяча доларів США.


Наразі проводяться невідкладні слідчі дії за місцем роботи та проживання фігурантів. Вирішується питання про затримання останніх у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.


Джерело: прес-служба Нацполіції