Скільки українці можуть "протягнути" на жорсткому карантині без зарплат: цікаві цифри

В умовах жорсткого карантину у 57% українців заощаджень вистачить на 4 тижні або навіть менше.

Об этом сообщает Преступная Россия

Коронавірусом заражено понад 400 тис. осіб: що відбувається в Україні і світі (оновлюється)

Про це свідчать дані опитування, проведеного компанією Gradus, йдеться на її сторінці в Facebook.

Українців запитували, на скільки часу вистачить їх заощаджень, з огляду на можливість введення жорсткого карантину. Майже 60% повідомили, що у них є запаси приблизно на місяць (і менше).

Зокрема, близько 15% зможуть протриматися чотири тижні, близько 17% опитаних — два тижні. Майже 7% сказали, що їх заощаджень вистачить на кілька днів і менше.

Ще 16% заявили, що зможуть так прожити 1-2 місяці. А від трьох місяців до півроку в умовах жорсткого карантину зможуть витримати фінансово тільки 7,5% українців.

При цьому в Києві і західних регіонах найбільша частка тих, хто може витримати жорсткий карантин довше одного місяця. А в східних областях половина опитаних в такому режимі зможуть протриматися не довше двох тижнів.

Як повідомляв "Апостроф", під час засідання Кабінету міністрів 25 березня було прийнято рішення ввести в Україні надзвичайний стан. Також в країні продовжили карантин.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-03-26/skolko-ukraintsyi-mogut-protyanut-na-jestkom-karantine-bez-zarplat--interesnyie-tsifryi/192005”