Зеленський озвучив три сценарії з коронавірусом в Україні. Відео

Президент України Володимир Зеленський в новому відеозверненні озвучив три сценарії з коронавірусом в Україні.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За його словами, два з них виявляться непосильними для державної медичної системи.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

"Сьогодні є три сценарії розвитку подій. Перший: від 3% до 5% одночасно хворих на коронавірус. Це болючі цифри. Але такий сценарій не є катастрофою. Тому повинні бути зібраними і дисциплінованими: продовжити самоізоляцію, дотримуватися правил гігієни і не виходити на вулицю без потреби. Тоді ми переживемо цей шторм.

Другий сценарій – 25% хворих на коронавірус. Третій – більше 50% одночасно хворих на короновірус. Другого і тим більше третього сценарію наша медична система не витримає. Наші лікарі не витримають одночасного напливу такої кількості хворих", – розповів Зеленський.

Президент ще раз попросив українців дотримуватися режиму карантину, додавши, що "сонячна погода, парки, пляжі, шашлики – все це зачекає".

"Всім нам разом будувати успішну і процвітаючу країну. Країну сорока, а не двадцяти мільйонів чоловік. Я нікого не лякаю, але час усвідомити, що все це не жарти", – підсумував він.

Як писав OBOZREVATEL, найбільше на коронавірус в Україні хворіють люди віком від 31 до 40 років. При цьому майже кожен четвертий інфікований молодше 30 років.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zelenskij-ozvuchiv-tri-stsenarii-z-koronavirusom-v-ukraini-video.htm”