Розвідка дізналася про смертельні пастки терористів на Донбасі для мирних жителів

Російські терористи на Донбасі знову вдалися до підступної тактики обстрілів позицій Об’єднаних сил з житлових кварталів. Крім того, вони нашпигували тимчасово окуповану територію, де живуть мирні жителі, прихованими мінними пастками. Про це стало відомо українській розвідці, повідомляється на сайті Міністерства оборони, передають

Об этом сообщает Преступная Россия

"Командування російсько-окупаційних військ активізувало заходи, які посилюють небезпеку для цивільного населення тимчасово окупованої території у Донецькій і Луганській областях. Зокрема, мова йде про обладнання в межах населених пунктів нових вогневих позицій, з яких окупанти обстрілюють підрозділи Об’єднаних сил, прикриваючись місцевими жителями", – йдеться в актуальному зведенні.

У той же час противник активізував мінування місцевості, в тому числі на територіях приватних земельних ділянок без установки попереджувальних знаків і огорож.

В результаті 27 березня в Слов’яносербському районі Луганської області в результаті підриву на мінах загинули дві особи, і ще одна зазнала важкого поранення. Але, незважаючи на зазначені трагічні події, з 30 березня російські найманці 4 окремої мотострілкової бригади 2 (Луганськ) АК РФ продовжили мінування місцевості в зазначеному районі.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/rozvidka-diznalasia-pro-smertelni-pastky-terorystiv-na-donbasi-dlia-myrnykh-zhyteliv-322437.html”