Шмигаль заявив, що Міністерство енергетики та екології буде розділено

Шмигаль заявив, що Міністерство енергетики та екології буде розділено

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Міністерство енергетики та екології буде розділено. Він зазначив, що це питання є на порядку денному.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це він розповів в інтерв’ю "Інтерфаксу".

"Розділення міністерства і створення посади профільного міністра екології — це на порядку денному", — сказав Шмигаль.

За його словами, об’єднання міністерств не дало того ефекту, на який очікували від початку, коли ухвалювали таке рішення.

"Для мене було дивним, коли я потрапив на перші засідання Кабінету Міністрів, коли міністр енергетики спочатку доповідав про стан справ в атомній енергетиці, потім вугільна галузь, а потім про червонокнижні рослини та вилов мотиля. Відтоді я став прибічником того, що екологією має опікуватися професійний еколог, якому це близько і який цим живе", — заявив прем’єр.

Нагадаємо, 2019 року Кабмін об’єднав Міністерство енергетики та вугільної промисловості з Міністерством екології та природних ресурсів. Тоді міністр Олексій Оржель пояснив це рішення спробою уникнення конфлікту між відомствами, а також задля забезпечення політики в енергетичній сфері в такий спосіб, щоб завдавати найменшої шкоди довкіллю.

Відео Як коронавірус впливає на екологію в Україні та світі — пряме включення

Сьогодні, 22 квітня, відзначається день Землі. Наш кореспондент Карл Волкогон зібрав інформацію про вплив коронавірусу на екологію і готовий нею поділитися. Він на прямому зв’язку зі студією зі стихійного сміттєзвалища у селищі Гора, яке поруч із Борисполем.

Як коронавірус впливає на екологію в Україні та світі — пряме включення
Сніданок з 1+1
  • Facebook 1
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/shmigal-zayaviv-scho-ministerstvo-energetiki-ta-ekologiyi-bude-rozdileno-1553052.html”