Росію в справі про допінг підтримає лише одна спортивна федерація

На Олімпіаді-2018 у Пхьончхані росіяни перемагали без прапора і гімну
На Олімпіаді-2018 у Пхьончхані росіяни перемагали без прапора і гімну
Фото — Time Magazine


Рене Фазель стверджує, що хокеїсти не повинні нести колективної відповідальності з рештою спорту

Об этом сообщает Устинов троллит


Спортивний арбітражний суд (CAS) з 2 по 5 листопада розгляне апеляцію Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) до Всесвітньої антидопінгової аґенції (WADA). Міжнародна федерація хокею – єдина спортивна федерація, яка буде підтримувати Росію на цьому процесі.


«Неправильно, що покарання понесе і Федерація хокею Росії. Ми виступаємо проти колективного покарання. Наприклад, на Олімпіаді в Сочі російська чоловіча хокейна збірна абсолютно не була причетна до скандалу. І все ж Росію покарали вже на Олімпіаді в Кореї. Збірна не змогла грати в національній формі, російський гімн не виконувався.


Для організаторів це невдала заборона. Так не можна карати. Їм потрібно знайти людей, які були відповідальні за ці порушення, і покарати їх, а не тих, хто точно не був замішаний у сочинському скандалі. Це доречна причина захистити Федерацію хокею Росії», — наводить слова президента IIHF Рене Фазель Yle.


Читайте також: «Ти не поляк. Вали в Україну!». Футболіста, який зрікся українського громадянства, принизили в Польщі

Джерело статті: “https://glavcom.ua/sport/news/rosiyu-v-spravi-pro-doping-pidtrimaje-lishe-odna-sportivna-federaciya-691072.html”